› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czas pracy kierowców - jak go kontrolować?

› poradnik ponad rok temu    14.10.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Czas pracy kierowców - jak go kontrolować?

Masz firmę transportową, ale zarządzanie pracownikami, analiza czasu ich pracy oraz sprawowanie nad nimi nadzoru przerastają Twoje możliwości? Nie bardzo wiesz co z tym zrobić i do kogo się zwrócić? A może nie wiesz po prostu gdzie szukać rozwiązania? Jedno jest pewne. Właściciel firmy transportowej musi, w celach bezpieczeństwa i zachowania odpowiedniej higieny pracy, analizować czas pracy kierowców, których zatrudnia. Jest to rzecz zupełnie naturalna i niezwykle istotna w tym obszarze biznesowym.

Innowacyjność i wygoda

Na szczęście dla Ciebie, świat wymyślił takie programy, które ułatwią Ci w sposób nowoczesny i zoptymalizowany zarządzać Twoją firmą. Niemożliwe? A jednak! Programy do rozliczania i analizy czasu pracy kierowców mają na celu uporządkowanie codziennego funkcjonowania organizacji, ale także stawiają na dynamiczny, nieustanny rozwój. Bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze i nie powinno być kwestią konieczności, a chęci zapewnienia sobie i pracownikom jak najlepszych warunków i spokoju w pracy. 

Jaki program wybrać?

Wiesz już, że istnieją programy, które mogą ułatwić Ci życie. Ale na jaki się zdecydować? Co jest najistotniejsze? Na pewno doświadczenie – im dłuższe, tym lepiej. Im więcej zadowolonych klientów, tym pewniejsze, że i Ty będziesz zadowolony. Zwróć uwagę na to kto korzysta z usług danej firmy, oferującej program do rozliczania czasu pracy kierowcy. Taka firma musi również działać zgodnie z obowiązującymi przepisami. To bardzo ważne, przy okazji mówi wiele o jej autentyczności. Wszelkie rozliczenia muszą być zgodne z wytycznymi Państwowej Inspekcji pracy. Ponadto ważne jest też centrum kontaktu wybranej firmy, poziom ich wsparcia po wdrożeniu programu w życie firmy. 

Wybierz to, co najlepsze

Wybierz po prostu to co najlepsze, co sprawnie funkcjonuje na rynku i ułatwi Ci efektywne zarządzanie czasem pracy pracowników/kierowców. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu, poruszać się swobodnie pomiędzy analizą czasu pracy kierowców, delegacjami i nadgodzinami, możesz rozważyć jeden z lepszych programów, jakim jest 4Trans. Narzędzie, które oferuje ta firma, zapewni wydajność pracy w Twoim przedsiębiorstwie, wystawi automatyczną fakturę, poprowadzi komunikację z kierowcą. Same plusy, zero minusa! 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://inelo.pl/produkty/oprogramowanie-dla-transportu/4trans/

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.