› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Coraz bliżej budowy drogi S-7. GDDKiA szuka wsparcia technicznego

› bieżące ponad rok temu    26.02.2015
Paweł Makowski
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
Fragment mapy, obrazującej program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015Fragment mapy, obrazującej program budowy dróg krajowych na lata 2011-2015 fot. www.gddkia.gov.pl

Od pewnego czasu śledzimy postępy, związane z inwestycją, która obejmuje budowę odcinka drogi ekspresowej S-7 z Gdańska do Elbląga. Większość wymogów formalnych została już spełniona. Teraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku poszukuje osoby, która w ramach powierzonego jej zadania zapewniłaby wsparcie techniczne Biura Kierownika Projektu Unijnego.

Świadczenie wsparcia Biura KPU dotyczyć ma inwestycji pn. "Budowa drogi Gdańsk (A1) - Elbląg (S-22) odc. Koszwały (DK nr 7, w. Koszwały) - Elbląg (z węzłem Kazimierzowo). Zadanie 2: Nowy Dwór Gdański - Kazimierzowo". W ogłoszeniu mowa jest o zatrudnieniu jednej osoby.

Umowa, oprócz obowiązków administracyjnych (tj. rejestrowanie korespondencji wpływającej i wypływającej z KPU, współpraca przy analizowaniu dokumentacji (w tym budowlanej), np. w przypadku roszczeń, wniosków) obejmuje prowadzenie monitoringu i sporządzanie raportów, dotyczących realizowanej inwestycji, wykonywanie bieżących zestawień tabelarycznych.

Zapis w dokumentacji, związanej z omawianym ogłoszeniem, przewiduje realizację zadania w ciągu 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Miejsce jego realizacji zależne będzie od postępu robót budowlanych i związaną z tym lokalizacją biura budowy (początkowo w Gdańsku, optymalnie w powiecie nowodworskim lub elbląskim).

Wymagania, jakie stawia się kandydatom to m. in. wyższe wykształcenie techniczne na kierunku budownictwo, znajomość obsługi i administracji biura czy umiejętność czytania i analizy map oraz dokumentacji budowlanej. Większe szansę będą mieli kandydaci, którzy dodatkowo posiadają wiedzę z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i wykazują znajomość języka angielskiego.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gifas
ponad rok temu 2
PORR juz szuka 10 mln ton piasku na budowe 7 :p
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ k7656
ponad rok temu ocena: 92%  1
coraz bliżej to jest wiosna :) a nie s7 do trojmiasta
odpowiedz oceń komentarz 11 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.