› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Co przemawia za kupnem używanego auta?

› bieżące ponad rok temu    15.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Co przemawia za kupnem używanego auta?

Niższa cena pojazdu

Cena pojazdu od dealera samochodów używanych jest oczywiście wyższa niż te zamieszczane na przykład w serwisach aukcyjnych… lecz także niższa niż w przypadku samochodów prosto z salonu! Nie można jednak brać ceny jako jedynego czynnika decydującym o potencjalnym zakupie. Dlaczego?

Sprawa jest prosta: jeżeli zdecydujemy się na zakup samochodu z wybranego serwisu po wyjątkowo okazyjnej, niskiej cenie to niemalże na pewno wiąże się to z koniecznością inwestycji kolejnych środków w jego utrzymanie we właściwym stanie. Całkowicie inaczej będzie w przypadku samochody kupowanego od zaufanego dealera, jakim jest Auto-Mobil (https://www.auto-mobil.pl/). Otrzymamy tam samochód w możliwie najwyższym stanie, często w tym, przybliżonym do salonowego. Mimo że zakup takiego pojazdu będzie bardziej kosztowny, to zaoszczędzimy sporo nerwów!

Sprawdzony stan techniczny

Jeżeli kupujemy używany samochód u dealera, to możemy mieć niemal stuprocentową pewność tego, że auto zostało dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym. Wynika to z tego, że dealer pojazdów używanych pragnie sprzedawać wyłącznie pojazdy o wysokiej klasie i odpowiednim stanie. Sprzedaż wadliwego samochodu lub takiego o wątpliwym pochodzeniu może sprawić, że jego reputacja ulegnie położeniu, lub też całkowicie legnie w gruzach. Jako potencjalni klienci możemy być pewni, że dealer samochodów używanych będzie oferował wyłącznie takie pojazdy, jakie sam by kupił. 

Szerszy wybór

Dealerzy używanych samochodów oferują także znacznie szerszy wybór pojazdów — zarówno pod względem marek, jak i lat produkcji pojazdów. W Auto-Mobil znajdziemy modele aut od producentów Fiat, Abarth, Lancia, Isuzu, Iveco, Hyundai, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Dodge i Chrysler. Pozwala to na dobranie modelu do indywidualnych potrzeb. W przypadku firmowych salonów producentów, nasz wybór jest ograniczony do jednej marki i często jednego rocznika. Po co więc ograniczać swój wybór? Mamy więc już nadzieję, że nie boicie się już zakupu używanego pojazdu?

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.