› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Co daje ozonowanie klimatyzacji? Nic nie daje

› poradnik ponad rok temu    29.06.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
Co daje ozonowanie klimatyzacji? Nic nie daje fot. Auto Serwis Wiktorowicz / Facebook

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej, odgrzybianie, pozbywanie się bakterii, czyszczenie układu… W okresie podwyższonej temperatury powietrza, właściciele samochodów z magicznym przyciskiem „AC” na pulpicie, są atakowani przeróżnymi reklamami. Wszystkie te szumne „hasła” można wrzucić do jednego worka - nie działają. W Elblągu i jego regionie tylko jeden serwis oferuje usługę pełnego czyszczenia układu klimatyzacji i parownika. Już kilkudziesięciu Klientów przekonało się o jego skuteczności.

Czym jest ozonowanie klimatyzacji? Wyjaśnijmy to wprost: serwisant bierze maszynę, włącza ją, przez okienko samochodu wkłada rurkę do środka, uruchamia samochód i włącza klimatyzację w układzie zamkniętym. Wymienia w międzyczasie filtr kabinowy. Rozpoczyna się ozonowanie, które trwa około 30 minut do godziny. Co daje?

Układ jest odgrzybiony i pozbawiony bakterii? Jest czysty? Schłodzone powietrzne podawane do wnętrza samochodu jest bezpieczne dla zdrowia kierowcy i współpasażerów?

Oczywiście, że nie!Ozonowanie klimatyzacji wyłącznie w niewielkim stopniu usuwa grzyby i bakterie. Nieprzyjemny zapach najczęściej powraca po kilkudziesięciu dniach. Efekty są… mizerne. Dla Klienta to wyłącznie strata pieniędzy.

Co więc zrobić? Tylko Auto Serwis Wiktorowicz oferuje usługę kompletnego czyszczenia układu klimatyzacji polegającej na dostaniu się do parownika i wyczyszczeniu go poprzez spryskanie go specjalnym płynem bakteriobójczym pod ciśnieniem. W ten sposób dokładnie zostanie ODGRZYBIONY i OCZYSZCZONY nie tylko parownik, ale cały układ włącznie z np. obudową od filtra kabinowego. Spójrzcie tylko na te zdjęcia i powiedzcie sobie wprost - czy popularne „ozonowanie” wyczyści zalegający piach? Liście? Brud, który leży w obudowie filtra kabinowego?

Odpowiedź jest prosta - nie.Wizyta w serwisie Auto Serwis Wiktorowicz to:

  • odgrzybienie klimatyzacji
  • pozbycie się nieprzyjemnego zapachu (na długi okres, a nie wyłącznie parunastu dni)
  • wyczyszczenie całego układu
  • sprawdzenie szczelności całego układu


Tylko w Auto Serwis Wiktorowicz wykonasz taką usługę. Klienci przyjeżdżają do Elbląga nawet z Olsztyna - nikt nie wykonuje w województwie takiej usługi. A opinie tych, którzy już z niej skorzystali, są wyłącznie pozytywne. Nie ma dnia, aby serwisanci nie wykonywali przynajmniej kilku tego typu czyszczeń. A cena? Za kompletny serwis klimatyzacji zapłacisz nie więcej, niż za trzy ozonowania, które i tak nic nie dadzą. 

Auto Serwis Wiktorowicz
ul. Pomorska 27b (wjazd od ul. Niepodległości)
82-300 Elbląg
www: mechanik.elblag.net
telefon: 507 236 207

Zadzwoń i umów się na termin wizyty!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.