› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Ciśnieniowy ekspres do kawy Handspresso Auto – idealny gadżet dla kierowcy

› bieżące ponad rok temu    26.03.2012
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A

Co zrobić, aby zminimalizować zmęczenie i spadek koncentracji podczas godzin spędzanych za kierownicą? Gdy najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji, czyli drzemka, nie wchodzi w grę, warto zastanowić się nad alternatywą dla kawy ze stacji paliw – dzięki Handspresso Auto aromatyczny napój można przygotować, nie wychodząc z samochodu.

Handspresso Auto to samochodowy, ciśnieniowy ekspres do kawy przypominający duży kubek termiczny. Zaprojektowano go tak, by mieścił się w uchwytach na napoje, więc można przewozić go bez obaw, że się przewróci albo poturla pod siedzenie.

Urządzenie jest zasilane z gniazda zapalniczki. Wystarczy wlać do niego wodę i włożyć kapsułkę z kawą, by po chwili cieszyć się gorącym, aromatycznym napojem. Ekspres pracuje z ciśnieniem 16 barów, co zdaniem producenta powinno zapewnić doskonałą, kremową kawę.

Za mankament tego pomysłowego gadżetu uznałbym jego pojemność. Handspresso Auto mieści zaledwie 53 ml wody, więc wydaje mi się, że jest przeznaczony dla osób podróżujących samotnie.

Sam pomysł samochodowego ekspresu do kawy jest jednak doskonały. Choć gadżet raczej nie sprawdzi się podczas jazdy i wymaga krótkiego postoju, kilkuminutowa przerwa w połączeniu z dawką kofeiny powinna postawić na nogi nawet zaspanego kierowcę.

Urządzenie kosztuje 149 euro (prawie 620 złotych). Można je kupić m.in. na stronie producenta.

 

źródło: gadzetomania.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.