› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Był znak, jedna wiadomość, znaku nie ma

› daj znać ponad rok temu    29.07.2016
Bartłomiej Ryś
komentarzy 4 ocen 2 / 100%
A A A
W momencie wykonywania zdjęcia znak już był odwrócony. Dziś, według zapewnień Ratusza, już go w tym miejscu nie zobaczymyW momencie wykonywania zdjęcia znak już był odwrócony. Dziś, według zapewnień Ratusza, już go w tym miejscu nie zobaczymy fot. Bartłomiej Ryś

To Czytelnicy poinformowali nas, że na ulicy Broniewskiego, tuż przed skrzyżowaniem z Niepodległości pojawił się znak C-4 nakazujący za znakiem skręt w lewo. Niezwłocznie zgłosiliśmy tę sprawę do biura prasowego Urzędu Miejskiego. Reakcja była natychmiastowa – znak usunięto.

Czytelnicy w dwóch wiadomościach poinformowali nas, że na ulicy Broniewskiego dla tych, którzy zjeżdżają w dół, w kierunku Niepodległości, ustawiono znak nakazujący skręt w lewą stronę. Co oczywiste, było to działanie kompletnie bez sensu. Faktycznie, przez ulicę Niepodległości nie można się dostać na Konopnicką ze względu na budowę ronda, ale nie zmienia to faktu, że kierujący śmiało mogą pojechać na wprost bądź skręcić w prawo i dojechać do pobliskich sklepów. Ustawiony znak, przynajmniej teoretycznie, im tego nie zabraniał. Prawdopodobnie miało to służyć lepszej organizacji ruchu właśnie ze względu na zamknięte skrzyżowanie Niepodległości-Konopnickiej.

Wiadomości od Czytelników przekazaliśmy do biura prasowego Urzędu Miejskiego. Ten zareagował niezwłocznie – Joanna Urbaniak poinformowała nas, że po otrzymaniu informacji od nas, znak od razu został usunięty. Życzymy sobie, aby Ratusz zawsze w taki sposób reagował na wszelkie zgłoszenia zarówno dziennikarzy jak i zwykłych mieszkańców. Brawo – mała rzecz a cieszy.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 2
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ marek elbląski
ponad rok temu 4
O ile pamiętam to ulica Konopnicka nie znajduje się w naszym grodzie,jest natomiast Marii Konopnickiej.Bardzo proszę o zwracanie uwagi na nazewnictwo i nie wypisywanie bzdur,to rzutuje na powagę waszego elblag.net-u.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dzik
ponad rok temu ocena: 100%  3
Jak macie taki wpływ na urzędasów, to napiszcie, żeby wreszcie w Elblągu pojawiła się zielona fala!! Przecież na każdym skrzyżowaniu ze światłami trzeba się zatrzymywać. Najlepsze jest skrzyżowanie na 12 lutego-teatralna w stronę zawady. Jak tam zapali się zielone to na Dąbka-Królewiecka pali się czerwone jeszcze przez minutę i toruje to przejazd przez poprzednie skrzyżowanie
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ !!!!!!!!
ponad rok temu ocena: 100%  2
Usunąć to trzeba BAŁWANA, który kazał umieścić ten znak.
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 65656
ponad rok temu 1
Nie bałwana tylko idiotę.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.