› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Braniewo. Pijany rowerzysta nagrany przez monitoring

› policja ponad rok temu    4.03.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Pijany rowerzysta nagrany przez monitoring

Najpierw razem spożywali alkohol w miejscu publicznym, potem jeden z nich wsiadł na rower i odjechał. Finalnie – obaj zostali ukarani mandatami przez policjantów za popełnione wykroczenia. Opisywana interwencja możliwa była dzięki szybkiej wymianie informacji pomiędzy operatorem miejskiego monitoringu i oficerem dyżurnym Policji.

Operator miejskiego monitoringu powiadomił oficera dyżurnego braniewskiej komendy, że na ulicy Botanicznej mężczyźni spożywają alkohol. Na miejsce skierowano więc patrol. Tuż przed przyjazdem funkcjonariuszy nieznane osoby zaczęły się oddalać – jedna pieszo, druga natomiast... rowerem. W ślad za nimi ''ruszył'' operator monitoringu, który nakierował policjantów. Już po chwili policjanci dotarli do pierwszego z mężczyzn, którego ukarali mandatem za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym Kilka ulic dalej patrol ,,drogówki'' zatrzymał do kontroli rowerzystę. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że jechał znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, musiał więc ponieść konsekwencje swojego czynu. Podobnie jak jego kolega - został ukarany mandatem, odpowiedział również za to, że zdecydował się prowadzić po spożytym alkoholu.

KPP w Braniewie 
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.