› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Braniewo. O mało nie straciła 5 tysięcy zł

› policja 3 miesiące temu    7.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. O mało nie straciła 5 tysięcy zł fot. KPP Braniewo

Kobieta przyjechała do Braniewa kupić auto. Podczas jazdy próbnej zostawiła torebkę z 5 tys. zł. Kontrahent nie chciał jej zwrócić. Pomogli policjanci. 

Oficer dyżurny braniewskiej komendy policji  został powiadomiony o kradzieży torebki z pieniędzmi mieszkanki województwa pomorskiego. Funkcjonariusze w rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że przyjechała do Braniewa, by kupić auto z ogłoszenia. Spotkała się ze sprzedającym na stacji benzynowej.

 
Do pokrzywdzonej podjechał młody mężczyzna, który jak się okazało, został poproszony przez właściciela auta o zaprezentowanie go kobiecie. Chwilę później odbyła się jazda próbna, po której pokrzywdzona zrezygnowała z kupna. Kierowca odjechał, a wraz z nim… torebka młodej kobiety. Ta o tym fakcie zorientowała się chwilę później i natychmiast zadzwoniła do mężczyzny, by zwrócił jej własność. Ten pomimo zapewnień, że to zrobi, nie przyjechał w umówione miejsce

- informują braniewscy policjanci.

Kobieta zawiadomiła policję. Funkcjonariusze ruszyli w ślad za opisanym sprawcą. Szybko do policyjnej celi trafili dwaj mężczyźni – wystawca ogłoszenia oraz 22-latek, który przed północą odjechał z cudzą własnością. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy już następnego dnia ustalili, gdzie dokładnie na terenie Braniewa zostały ukryte pieniądze. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli 4700 złotych, a podejrzany o ich kradzież usłyszał zarzut. Policjanci skontaktowali się z pokrzywdzoną informując, że odzyskali prawie całą utraconą sumę. Kobieta zgłosiła się po odbiór swojej własności, nie kryjąc radości z takiego finału całej sprawy

- relacjonują policjanci. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.