› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Braniewo. Nastolatek jazdę quadem przypłacił...

› policja 6 miesięcy temu    8.08.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Nastolatek jazdę quadem przypłacił... fot. PSP Braniewo

Pewien 17-latek z powiatu braniewskiego może mówić o bardzo dużym szczęściu, ponieważ przejażdżkę quadem przypłacił jedynie potłuczeniami, a mógł ponieść zdecydowanie gorsze konsekwencje. Nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i sam znalazł się na asfalcie. Jak ustalili policjanci, 17-latek nie miał na głowie kasku, nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego pojazd nie był dopuszczony do ruchu.

Oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że na trasie Braniewo - Podgórze doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na jego miejscu wynika, że 17-latek jadący quadem stracił nad nim panowanie, pojazd wywrócił się, a młody mężczyzna upadł na asfalt. Na skutek zdarzenia doznał ogólnych potłuczeń ciała.

17-latek może mówić o dużym szczęściu, ponieważ podróżował bez kasku, więc mógł odnieść zdecydowanie poważniejsze obrażenia. Co więcej, policjanci ustalili, że nie miał on uprawnień do kierowania, a quad, którym podróżował nie był dopuszczony do ruchu. Teraz młody mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za popełnione wykroczenia.

Policjanci przypominają – kask chroni Twoją głowę! Nie lekceważ tego! To właśnie od kasku, w przypadku potrącenia lub upadku na jezdnię, zależy zdrowie, a nawet życie. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Policja.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.