› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Braniewo. Młody kierowca z amfetaminą i marihuaną

› policja 6 miesięcy temu    13.01.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Braniewo. Młody kierowca z amfetaminą i marihuaną

Podczas rutynowej kontroli drogowej braniewscy policjanci znaleźli przy 21-letnim kierowcy narkotyki. Użyty tester wykazał, że mężczyzna prawdopodobnie kierował pojazdem będąc pod działaniem środków odurzających. 

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Braniewie do rutynowej kontroli nadjeżdżające auto. Za kierownicą siedział 21-latek, mieszkaniec powiatu braniewskiego. Zachowanie i wygląd kierowcy wzbudziły u funkcjonariuszy podejrzenie, że może on znajdować się pod działaniem zabronionych substancji. 

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli kilka gramów narkotyków – marihuany i amfetaminy. Użyty narkotester wskazał, że mężczyzna prawdopodobnie znajdował się pod wpływem środków odurzających

- informuje braniewski policjant.

Wprost z miejsca kontroli  młody kierowca trafił do policyjnej celi, a sprawą zajęli się kryminalni. 21-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że w chwili zatrzymania był pod działaniem środków odurzających - usłyszy wówczas kolejny zarzut. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.