› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Bogate w atrakcje iławskie pożegnanie sezonu motocyklowego

› zapowiedzi ponad rok temu    28.09.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Organizatorzy zapraszają na parking w Karasiu 44a (około 5 km na południe od Iławy,  X-moto sklep & outlet motocyklowy) w niedzielę 8 października. Parada ulicami miasta, msza święta oraz święcenie motocykli w Ząbrowie, elektryzujące pokazy tańca, nauka jazdy na motocyklach, ognisko, konkursy z nagrodami, zbiórka krwi, a jako główna atrakcja profesjonalne pokazy stunt’u, czyli akrobacji motocyklowych w wykonaniu zdobywcy wielu nagród w konkursach jazdy ekstremalnej - kaskadera o pseudonimie Ostry Stunt.

To już druga edycja pożegnania sezonu motocyklowego z X-moto. W ramach imprezy organizatorzy przygotowali dużo atrakcji.

Impreza organizowana jest z myślą o motocyklistach, ale program może przyciągnąć również samych pasjonatów jednośladów. Impreza rozpocznie się w miejscowości Ząbrowo i w tamtejszej parafii  8 października (niedziela) o godzinie 11:30 odprawiona zostanie msza święta oraz odbędzie się święcenie motocykli. Po mszy motocykliści ruszą w stronę Karasia, zanim jednak dotrą na miejsce, organizatorzy przewidują paradę ulicami Iławy i proszą o szczególne zachowanie ostrożności tego dnia (mapa przejazdu dostępna poniżej).

Od godziny 13:00 na przysklepowym parkingu na uczestników zlotu czekać będzie szereg atrakcji – przez całą imprezę ekstremalne przejazdy i niesamowite ewolucje na motocyklu zapewni Ostry Stunt. W tym roku nowością będzie nauka jazdy dla najmłodszych na małych, ale zrywnych motocyklach, czyli pitbike’ach, a to wszystko pod pilnym okiem instruktorów z SC MOTO. To również świetna okazja dla wprawionych motocyklistów, żeby poprawić swoją technikę jazdy i przysłowiowe „zejście na kolanko”. Całość uzupełni muzyka oraz elektryzujące pokazy tańca w wykonaniu grupy „BTB Dance Agency” z Olsztyna – tancerki znane są głównie z często pikantnych teledysków.

Nie zapomniano również o pokazach pierwszej pomocy i zbiórce krwi, które przeprowadzi Polski Czerwony Krzyż (oddział w Iławie). Ponadto przeprowadzona zostanie kwesta na rzecz iławskiego schroniska, więc wśród motocykli kręcić może się sporo zwierzaków gotowych do adopcji.

W sklepie i outlecie na motocyklistów czekać będą liczne atrakcje, konkursy i promocje. Impreza jest również świetną okazją, aby zdobyć pamiątkową „blachę”, koszulkę czy naklejkę.

W razie nieciekawej pogody ogrzać można będzie się przy wspólnym ognisku. Organizator zapewnia również ciepłe napoje, choć atmosfera na pewno będzie gorąca!

Zapraszamy Was na profil tego wydarzenia na Facebooku: 

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2017 Iława - Karaś zsm x-moto

Źródło: Infoilawa.pl

 • Bogate w atrakcje iławskie pożegnanie sezonu motocyklowego
 • Bogate w atrakcje iławskie pożegnanie sezonu motocyklowego
ilość zdjęć 2 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ alert(String.fromCharCode(88, 83, 83))
ponad rok temu 1
alert(String.fromCharCode(88, 83, 83))
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.