› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Blokady antykradzieżowe do samochodów – co warto wiedzieć?

› poradnik ponad rok temu    30.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Blokady antykradzieżowe do samochodów – co warto wiedzieć?

Codziennie z ulic, parkingów, a nawet bezpośrednio z garaży znikają różne modele samochodów. Niestety, szanse na odzyskanie auta są niewielkie – pojazdy niemal natychmiast demontowane są na części i ślad po nich ginie bezpowrotnie. Warto zawczasu zabezpieczyć swój samochód, zaoszczędzić sobie sporej straty i oczywiście wielkich nerwów.

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Na rynku dostępne są różnego typu zabezpieczenia do samochodów, warto jednak zdecydować się na takie, które zapewnią naszemu pojazdowi odpowiednią ochronę. Wszystkim kierowcom podpowiemy, że wśród wielu propozycji na uwagę zasługuje oferta firmy Niedźwiedź-Lock.

Firma na rynku działa od 1991 roku, od lat dostarcza blokady antykradzieżowe do samochodów różnych marek. Grono fachowców służy pomocą w doborze odpowiedniej blokady antykradzieżowej, których montaż odbywa się w specjalistycznych warsztatach.

Skuteczna ochrona auta

W ofercie firmy Niedźwiedź-Lock dostępne są następujące blokady antykradzieżowe:

1. Blokada skrzyni biegów

Jest to mechaniczna blokada antykradzieżowa montowana na stałe w nadwoziu samochodu. Blokada sprawdzi się zarówno w przypadku samochodów z automatyczną, jak również z manualną skrzynią biegów. Taka blokada ma wiele istotnych zalet:

 • Jest odporna na uszkodzenia, a jej demontaż trwa kilka godzin i wymaga użycia specjalistycznego sprzętu – złodziej nie jest w stanie zniszczyć zabezpieczenia.

 • Omawiana blokada antykradzieżowa jest bezproblemowa w obsłudze, właściciel samochodu może bez problemu i sprawnie ją uruchomić.

 • Elementy blokady zostały wykonane z hartowanych elementów o podwyższonej odporności, co jest gwarancją trwałości blokady.

 • Zamek blokady jest zabezpieczony przed przewierceniem.

 • Skuteczność blokady potwierdzona jest niemieckim certyfikatem TÜV.

2. Blokada kierownicy

Kolejną z antykradzieżowych blokad samochodowych jest blokada kierownicy. Tego typu zabezpieczenie przeznaczone jest do samochodów z elektroniczną skrzynią biegów. Po montażu blokada jest integralną częścią kolumny kierowniczej i nie ingeruje w żaden sposób w design samochodu. Blokada obsługiwana jest za pomocą kluczyka.

Montaż, jak również demontaż blokady, przeprowadzane są w specjalistycznych warsztatach i wymagają fachowej wiedzy oraz użycia specjalistycznych urządzeń. Skuteczność blokady potwierdzona jest certyfikatami: TUV, SCM, IMP.

Warto też dodać, że omawiane zabezpieczenie antykradzieżowe doskonale się prezentuje i dostępne jest w atrakcyjnej cenie.

3. Joylock

To blokada antykradzieżowa, która uniemożliwia korzystanie z drążka skrzyni biegów. Takie zabezpieczenie przede wszystkim przeznaczone jest do modeli aut wyposażonych w keyless i uniemożliwia kradzież samochodu sposobem "na walizkę".

Blokada jest estetyczna, a przede wszystkim odporna na wszelkie próby sforsowania. Nawet, jeśli złodziejowi uda się uruchomić samochód, nie będzie on w stanie wykonać jakichkolwiek manewrów.

4. Sejfbox

Sejfbox montowany jest pod siedzeniem, zazwyczaj w samochodach dostawczych. W sejfie można umieścić różnego typu kosztowności, na przykład dokumenty czy gotówkę. Trwała i odporna na sforsowanie konstrukcja oraz zamek kluczowy z kluczem, którego nie można dorobić są gwarancją całkowitego bezpieczeństwa.

Wysoką jakość sejfu potwierdza certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Na koniec pozostaje nam tylko polecić samochodowe blokady antykradzieżowe Niedźwiedź-Lock wszystkim, którzy chcą w skuteczny zabezpieczyć swoje auto.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.