› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Bezpieczny i wygodny przewóz nie tylko pojazdów kołowych

› bieżące ponad rok temu    27.02.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Bezpieczny i wygodny przewóz nie tylko pojazdów kołowych

Dobór przyczepy to nie lada wyzwanie, ale można mu podołać dobierając ją zgodnie, między innymi z rodzajem przewożonych towarów. Rynek daje nam do wyboru rozmaite konstrukcje przyczep, aby każdorazowo wiązały się z wygodnym transportem, ale i pełnym bezpieczeństwem jazdy. Klienci chętnie stawiają chociażby na przyczepy z burtami, które są jeszcze bardziej funkcjonalne od klasycznych odpowiedników.

Atlas z burtami – jeszcze więcej możliwości

Atlas z burtami znalazł się w ofercie producenta Besttrailers. Jest to przyczepa uniwersalna, dzięki czemu nadaje się do transportowania różnego rodzaju towarów. Została wyposażona w burty aluminiowe o wysokości 40 cm w pełni demontowalne. Umieszczone na niej towary są mniej narażone na uszkodzenia podczas jazdy, natomiast możliwość dodatkowego umocowania plandeki na stelażu, pozwala na ochronę przewożonych towarów przed warunkami atmosferycznymi.

Model ten nadaje się również do przewozu pojazdów kołowych, dzięki regulacji szerokości rozstawienia najazdów ładunkowych. Wykonanie bazujące między innymi na aluminium, ponadto zastosowanie podzespołów pochodzących od renomowanych firm, owocuje korzystaniem z przyczepy charakteryzującej się dużą wytrzymałością i maksymalną niezawodnością.

Właściciele nie będą mieć problemu z załadunkiem, ponieważ platformę ładunkową wykonano z antypoślizgowej płyty. Dowolne towary łatwo umocować z zastosowaniem kilku bądź wszystkich uchwytów ładunkowych, które umieszczono w podłodze.

Do wyboru kilka wersji

Przyczepa ta dostępna jest ponadto jako atlas z relingiem lub w wersji bez burt. Producent przyczep aluminiowych postawił na połączenie jakości, trwałości niezależnie od warunków użytkowania, niezawodności mimo intensywnej eksploatacji. Właściwe wyważenie i precyzyjnie dobrane rozmiary, są zaś elementami wpływającymi na w pełni komfortową i bezpieczną jazdę samochodem, do którego została umocowana przyczepa.

W ofercie firmowej Besttrailers znalazły się także inne modele przyczep i pojazdów, z których skorzystają zarówno użytkownicy biznesowi, jak i prywatni. Sprawny i bezpieczny przewóz towarów czy pojazdów mogą zapewnić tylko właściwie dobrane, a także prawidłowo użytkowane przyczepy. O poradę w tym kierunku warto zwrócić się do wspomnianego producenta przyczep aluminiowych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.