› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Bez reniferów, choć na koniach mechanicznych. Motomikołaje w akcji

› bieżące ponad rok temu    2.12.2014
Paweł Makowski
komentarzy 1 ocen 7 / 86%
A A A
Bez reniferów, choć na koniach mechanicznych. Motomikołaje w akcji fot. nadesłane

Już po raz kolejny Motomikołaje ogłaszają mobilizację. W tym roku planują odwiedzić dzieci z Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Chrobrego w Elblągu oraz dziecięce oddziały szpitalne w placówkach przy ul. Królewieckiej i ul. Żeromskiego.

 - Staramy się aby każda akcja była inna, wyjątkowa, aby nikt nie mógł przewidzieć co mamy akurat w planach. Zawsze wszystko zależne jest od tego ile uzbieramy pieniędzy. Głównie zbiórkę funduszy robimy wewnątrz grupy, i z tego przygotowujemy prezenty. - mówi Adam Wierciński z Grupy Elbląg.

W okresie letnim nic nie stoi na przeszkodzie, by dzieci wybrały się na przejażdżkę z motocyklistami wspomnainej formacji. Również w zimę, ale już na quadach, które również cieszą się wśród najmłodszych elblążan ogromną popularnością. 

Także w tym roku Motomikołaje przyjadą z upominkami, niezależnie od tego, czy aura będzie im sprzyjać, czy też nie: - Nawet mimo śniegu znajdą się tacy którzy wyciągną motocykle i przyjadą. Oczywiście jeżeli są ludzie o wielkich sercach i tez chcą zostać Mikołajami, mogą nas wspomóc. - zachęca Adam Wiercińki.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć akcję Motomikołajów, mogą zgłaszać się do firmy „HYDROGRAFIKA.ELBLĄG”, mieszczącej się przy ul. Skrzydlatej 15 w dniach 4-5 grudnia, w godz. 16:00 – 19:00. Organizatorzy gwarantują, że każdy potencjalny Mikołaj otrzyma pamiątkowy znaczek.

- Koleżanki Motocyklistki , Koledzy Motocykliści spotykamy się 7 grudnia o 9:00 na parkingu przy PWSZ - przypomina Adam Wierciński.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rty
ponad rok temu ocena: 0%  1
Przy Chrobrego nie ma takiej placówki.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.