| › bieżące | 
								
								
									ponad rok temu
									  
									1.06.2014 Redakcja elblag.net komentarzy 3 ocen 19 / 89%  | 
							A A A | 
7-letnia dziewczynka zginęła w wypadku samochodowym. Ranne zostało troje dzieci jadących samochodem i kobieta, która prowadziła auto.
Do wypadku doszło w niedzielę (1 czerwca) około godz. 16.00 niedaleko Jesionowa (gm. Pieniężno).
Według relacji policjantów kierująca Volkswagenem Sharanem z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Kobieta wiozła czworo dzieci w wieku od 2 do 11 lat.
Na miejsce wypadku przyjechały trzy karetki, wezwano także dwa śmigłowce z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Olsztyna i Gdańska. Przetransportowały one rannych do szpitali w Olsztynie i Elblągu. Niestety, obrażenia 7-letniej dziewczynki były na tyle poważne, że zmarła w olsztyńskim szpitalu.
Kobieta prowadząca auto była trzeźwa.
Droga z Pieniężna do Lidzbarka Warmińskiego była zablokowana przez 3 godziny.
portalbraniewo.pl
| 
		
			
			Komentarze
			(3)
			 Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).  | 
		› pokaż według najstarszych | 

| ponad rok temu | ocena: 20% | 3 | 
| oceń komentarz 2 8 | 
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | 

| ponad rok temu | ocena: 50% | 2 | 
| oceń komentarz 3 3 | 
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | 

| ponad rok temu | ocena: 33% | 1 | 
| oceń komentarz 3 6 | 
| wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | 
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.  | ![]()  |